Місія та стратегія компанії

«SALIX energy»

Агро-енергетична компанія створена в 2010 році

Основним видом діяльності визначила вирощування енергетичної верби для виробництва біомаси. Кінцевим продуктом компанії є деревна тріска з енергетичних плантацій верби, яка може використовуватися для виробництва як теплової, так і електричної енергії.

 

Перші плантації компанії були закладені в 2010 році, а в 2014 році був отриманий перший промисловий урожай. Компанія першою в Україні почала експорт деревної тріски з енергетичних плантацій для покупців в Польщі і для твердопаливних котелень в Україні. У 2014 у співпраці з компанією «Аванті-Девелопмент» побудувала 3 біопаливних котелень, що дозволило повністю відмовитися від використання газу для опалення в смт.Іваничі. Станом на 2015 рік компанія висадила близько 1700 га енергетичних плантацій і є однією з найбільших компаній у цьому виді діяльності в Європі.

 

Компанія активно співпрацює і підтримує контакти з провідними гравцями та дослідницькими центрами в світі: Rothamsted Research (Англія), Salix Energi (Швеція), Nyvraa Bioeneegy (Данія), Інститут біоенергетічніх культур и Цукрове буряків НААН (Україна) та іншими.

 

На сьогоднішній день компанія має свою виробничу базу площею понад 5 га і повний комплект власної техніки, яка дозволяє забезпечити весь спектр робіт з вирощування енергетичних рослин від підготовки, висадки плантацій, догляду за ними, до промислового збору врожаю.

 

Агро-енергетична компанія «SALIX energy» бачить своїм соціальним призначенням сприяння розвитку української економіки в напрямку використання відновлювальних енергетичних ресурсів як альтернативних джерел для вироблення теплової та електричної енергії.

 

Засновники та менеджмент компанії «SALIX energy» будують свою діяльність на принципах екологічності та сталого розвитку, суворо притримуючись норм та вимог Європейського та вітчизняного законодавства стосовно розвитку біоенергетики та застосування відновлювальних джерел енергії.

 

Агро-енергетична компанія «SALIX energy» відкрита до співпраці з вітчизняними та міжнародними компаніями, спілками і фондами, науковими установами та експертним співтовариством задля поширення використання відновлювальних альтернативних джерел видобутку тепла та електричної енергії, для пропаганди біоенергетики та екології.

 

 

Розвиток агро-енергетичної компанії «SALIX energy» відбувається у відповідності з розробленою та затвердженою стратегією. Відповідно з нею цілі, що встановлені на середньостроковий період до 2015 року, передбачають створення промислових плантацій енергетичної верби (salix) на площах 1800-2000 Га, встановлення довгострокових контактів з постачання біомаси вітчизняним та європейським споживачам біопалива в обсягах 35-40 тисяч тон на рік. Досягнення таких показників має перетворити компанію «SALIX energy» на провідного гравця вітчизняного ринку виробників біопалива з екологічно чистої біомаси.

 

В довгостроковій перспективі передбачено збільшення плантацій енергетичної верби та створення вертикально-інтегрованої компанії – агро-енергетичного холдингу, до складу якого будуть входити завод для виготовлення паливних гранул (пелет) з власної екологічно чистої біомаси та теплоелектростанція для генерації тепла та електричної енергії з твердого біопалива власного виготовлення.

 

 

Про компанію

 

Система управління та менеджмент

Ірина Гнап

Директор агро-енергетичної компанії

«SALIX energy».

3 2006 по 2010 роки обіймала посаду фінансового директора та заступника Голови правління ЗАТ «Аванті Девелопмент».

Закінчила з відзнакою Тернопільську академію народного господарства по спеціальності «економіст».

Має сертифікат CIPA міжнародного професійного бухгалтера та диплом ACCA по Міжнародним стандартам фінансової звітності. Має великий досвід роботи на керівних посадах в різних галузях економіки, в тому числі у сфері фінансів та бухгалтерського обліку.

Виконавчу дирекцію компанії «SALIX energy» очолює Ірина Гнап. До складу виконавчої дирекції відносяться дирекція стратегічного розвитку, фінансова дирекція, дирекція агрономічного та технічного забезпечення, служба землевідведення.

 

Активи агро-енергетичної компанії «SALIX energy» управляються з центрального та регіональних офісів. Центральний офіс знаходиться в Києві, регіональні – на Волині та у Львівській області.

 

Спостережна рада забезпечує затвердження стратегії розвитку компанії «SALIX energy» та здійснює контроль поточної діяльності виконавчої дирекції.

 

 

Костянтин Богатов

Керуючий партнер ТОВ «Салікс Енерджі»

 

Член Правління Біоенергетичної асоціації України

 

Реалізовано 3 проекти з реконструкції газових котелень у смт. Іваничі (Волинська обл.)

 

З 2006  року – співзасновник і директор ТОВ «Аванті - Девелопмент»: будівництво, виробництво і продаж теплової енергії.

 

 

З 2013 року – засновник і член Правління Біоенергетичної асоціації України

 

 

З 2015 року – член Громадської Ради Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ)

Провідні європейські експерти

та консультанти

Партнери та експерти

З самого початку своєї діяльності керівництво агро - енергетичної компанії «Salix energy» приділяє суттєву увагу розвитку стосунків з науковими та експертними колами Європи та України.

Активне налагодження контактів з експертами різних країн Європи, а саме: Ірландії, Польщі, Данії, Швеції, Голландії, Великобританії  дає змогу підвищувати  професійний рівень та більш ширше пізнавати питання нашого напрямку та застосовувати на практиці європейський досвід.